alopdserzelsubtrankreabvasahocatra.info

consider, that you are not..

Category: DEFAULT

Najstaršia Vlastnosť

8 Replies to “ Najstaršia Vlastnosť ”

 1. JoJorisar says:
  Kontrafakt - Najstaršia vlastnosť (text piesne) NASTARŠIA VLASTNOSŤ (ft. WWO) SOKÓŁ: Zawistna kurwo, widzisz moją twarz, na ekranie równo raz na godzinę, albo nawet dwa i co? Zapomniałeś już jak przychodziłem do ciebie, żebyś mi pożyczył na jedzenie? Bo ja nie, ja się nigdy nie zmienię.
 2. Doumi says:
  Sep 23,  · Najstaršia, najväčšia, najmenšia, najdrahšia Ľudia majú zvláštnu vlastnosť porovnávať a hľadať v priemere extrémy. Ak existuje niečo, čo sa dá merať, vážiť, vyrobiť najväčšie či najmenšie, nepochybne sa o také čosi pokúsia.
 3. Milrajas says:
  Kontrafakt "Moji Ludia": Ja už ani nevím, kerím verím, stretávam ich mnoho, Baby s perím a chlapci, kerí sú smelí, No nedospe.
 4. Volkree says:
  Videoklip a text piesne Najstaršia vlastnosť ft. WWO od Kontrafakt. RYTMUS: Všímaš si detské veci, koluješ o mne reči, závisť ťa zožiera a neúspe.
 5. Kale says:
  Naopak f**k off všetkým kritikom, pseudokritikom i všetkým ostatným, zrkadlo závisti, zase nastavujú chalani v tracku Najstaršia vlastnosť. Tentokrát s pomocou poľských súputnikov WWO. Kompletná “prelínačka”, hosťovačka a ďalší potenciálny hit je skladba Keď mám slovo, v ktorom si .
 6. Meztiktilar says:
  Listen free to Kontrafakt – E.R.A. (Intro, Mulano Stylos and more). 17 tracks (). Discover more music, concerts, videos, and pictures with the largest catalogue online at alopdserzelsubtrankreabvasahocatra.infoinfo
 7. Milabar says:
  Kontrafakt "Podjeb Hu": Cigán, tomu ver K.O.N.T.R.A FAKT! Dávid Čoko, Dj Wich na tvojej vlne , nastav uši brácho. Lezeš.
 8. Kazrasho says:
  View credits, reviews, tracks and shop for the CD release of E.R.A. on Discogs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://tidigyhypgadahelessdagenasubs.info/bogbeinomolquotis/i-want-your-love-back-instrumental-celena-duncan-i-want-your-love-back-vinyl.php